Hodinečnost

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno se může stát během jedné hodiny? Lze se vyrovnat s rozvodem? Začít se zase dívat na svět dětskýma očima? Pochopit stáří nebo prožít tak zásadní událost, že změní vaše vnímání světa?

Takto začíná oficiální anotace nové knihy Hodinečnost, která vznikla na Kurzu tvůrčího psaní pro pokročilé. Čtrnáct autorů se během lockdownu scházelo on-line. Každý přišel s jiným příběhem, s jinými zkušenostmi, s mnohdy zcela odlišným pohledem na svět. Vzniko tak čtrnáct povídek, které vás provedou různými životními etapami, na první pohled neřešitelnými situacemi a překvapivými konci. Cílem celého projektu bylo zkoumat plynutí literárního času.

A teď ta nejlepší část: Koupí této knihy podpoříte neziskovou organizaci Klub svobodných matek, která poskytuje rodičům samoživitelům finanční, materiální a odbornou právní pomoc. My jim totiž pošleme 100% výtěžku z prodeje Hodinečnosti.

Kniha Hodinečnost vyšla 29. 11. 2021 a můžete ji sehnat u všech dobrých knihkupců, např. tady.

Děkujeme, že vás zajímají příběhy neznámých autorů!

Kniha Hodinečnost
https://www.kosmas.cz/knihy/298956/hodinecnost/

Autoři a ilustrátorka

Autoři: Žaneta Haplová, Renáta Hubrtová, Marek Krajča, Ronald Krist, Tereza Kroužková, Anna Kunová, Stanislava Lisnerová, Lucie Malátová, René Nekuda, Lenka Ničková, Dominika Odvárková, Jan Olič, Ester Pšeničková, Veronika Sádovská, Kateřina Volánková

Ilustrátorka: Karolína Baňková

Díky vám jsme celkem vybrali 15 522 Kč – děkujeme!

Kniha Hodinečnost vyšla v roce 2021 v rámci Projektu Hakuna Matata, z. s. (ve spolupráci s nakladatelstvím U Veverky). Její doporučená prodejní cena je 219 Kč, ISBN: 978-80-87836-28-6.

Více informací hledejte na našem Facebooku.