Co se stane, když si pořídíte knihu Hakuna Matata?

Co se stane, když si pořídíte knihu Hakuna Matata?

Co se stane, když si pořídíte knihu Hakuna Matata? 150 150 René Nekuda

1. Splníte sen třiceti začínajících autorů z ČR, Belgie a ze Španělska (budete jedni z jejich prvních čtenářů), morálně podpoříte a uděláte šťastnými ilustrátorku, redaktorku, pět překladatelů, jednoho malého brněnského nakladatele, celý tříčlenný produkční tým a tři zapojené lektory tvůrčího psaní ze třech evropských zemí.

2. Finančně podpoříte knižní trh v ČR (tzn. knihkupce, tiskárnu, distributora a stát v podobě daně). Pozn.: Nakladatel se zřekl svého výdělku.

3. Pomůžete zhruba 3000 dětí studovat základní školu, jelikož veškeré zbylé peníze půjdou v létě 2017 na dovybavení učebnicové knihovny v největším keňském slumu Kibera.

4. Uděláte radost sami sobě (nebo svým blízkým), protože příběhy přeci jenom povznášejí ducha.

5. A nakonec 26. listopadu s námi můžete oslavovat ve velkém stylu – knihu i připravovaný e-book budeme vskutku netradičně křtít přímo v centru Prahy.

Hakuna Matata je kniha, která opravdu dokáže něco změnit. A od 25. října 2016 je k dostání u všech dobrých knihkupců. No nekupte to (třeba tady)! 😉

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Přijďte to s námi pokřtít!

Připravili jsme pro vás NEJVĚTŠÍ knižní křest tohoto roku

10. listopadu 2018 se na vás budeme těšit v pražském Storm clubu (Tachovské náměstí 5, Praha 3). Začínáme v 17:30 a vstupné je dobrovolné. Čeká vás spousta koncertů, workshopů, tombola a mnoho netradičních vystoupení, které jste ještě na knižním křtu nezažili. Slibujeme, že odejdete s nezapomenutelným zážitkem – těšíme se na vás!

» FACEBOOKOVÁ UDÁLOST ZDE «